Služby a cenník

Úvodné konzultácie 1 hodina/100€ bez DPH

Naša spolupráca začína osobnou návštevou Vášho priestoru. Na prvom konzultačnom stretnutí si zadefinujeme, čo všetko potrebujete riešiť.

Spoplatnená je už naša prvá konzultácia, nakoľko sa s Vami už pri prvom stretnutí delíme o informácie, ktoré sú usilovne získané výsledkom z našej bezprostrednej praxe. Určite nám uznáte, že nás stáli nemálo času, energie a vlastných zdrojov a ktoré Vám u ž na prvom stretnutí môžu pomôcť nájsť si pre seba vhodný smer. Ak sa rozhodnete pre spoluprácu s nami, bude Vám táto čiastka za prvú konzultáciu odrátaná z celkovej platby.

Návrh interiéru a realizácia 65€/m2 bez DPH

 • zameranie priestoru
 • dispozičné riešenie 
 • návrh jednotlivých prvkov, kombinácie doplnkov, materiálov a farieb

 • produkty s priamymi odkazmi na obchody, kde ich môžete získať

 • 2D nákresy bez ktorých by sme naše návrhy nemohli zadať profesistom a dodávateľským firmám

 • riešenie elektro a vodoinštalácie pre stavebné účely - jednoduché kótovanie

 • výkres búracích a stavebných prác
 • jednoduchá schéma elektroinštalácie a vodoinštalácie
 • autorský dozor
 • výjazdy a kontrolné dni
 • nákup produktov a materiálov
 • Koordinácia stavebných, stolárskych, elektroinštalačných a vodoinštalačných prác

Vy si vypočujete naše návrhy, ale zároveň ste vítaní celkom rovnocenne do diskusie vstupovať a zapájať sa do tvorenia Vášho priestoru. Vážime si Vašej dôvery, ale zároveň si dávame záležať aby šlo o proces spolutvorby. Výsledkom by mala byť kooperácia a radosť z vytvoreného.

Radi na proces osobne dohliadame a trváme na práve mať ho bezprostredne pod kontrolou. Máme svoje predstavy o zhotovení a nie vždy sa vo všetkom dá spoľahnúť na realizačné firmy. V priebehu realizácie sa tiež často vyskytujú komplikácie, veci sa musia aktívne, rýchlo a za pochodu riešiť a práve preto je naša prítomnosť pri realizáciách nielen vítaná, ale niekedy vyslovene nutná. Na základe našich skúseností sa iba týmto spôsobom náš spoločný návrh pretaví do vysnívanej predstavy.

Kedy je vhodné sa na nás obrátiť?

V tomto prípade platí, čím skôr tým lepšie. Ideálne ešte pred kúpou nehnuteľnosti. Samozrejme začať spoluprácu je možné v akejkoľvek fáze Vášho projektu.

Ako postupovať?

1. Kontaktujte nás emailom, alebo formulárom na našom webe a pokúste sa nám čo najdetailnejšie popísať svoju predstavu. V prílohe nám pošlite fotky priestoru, ktorý plánujete riešiť.

2. Stretnime sa a porozprávajme sa o budúcich krokoch, ktoré nás čakajú. Zároveň sa o Vás na osobnom stretnutí dozvieme viac a tak budeme schopní presnejšie navrhovať interiér pre Vás a na Vašu mieru. Stretnutie môže prebehnúť u nás, či u Vás priamo v riešenom priestore, alebo kľudne aj na nejakej neutrálnej pôde v kaviarni.

3. Po stretnutí Vám pošleme ponuku na naše služby.

4. Po akceptovaní našej ponuky, si prejdeme inšpirácie interiérov, ktoré sa Vám najviac páčia aby sme si zadefinovali koncept a štýl.

5. Pustíme sa do vzájomnej spolupráce podľa vopred dohodnutých pravidiel.

O nás
Komerčné priestory
Súkromné priestory

Služby
Časopisy
Kontakt

Odette Studio s.r.o.
Strojárenská 3, 040 01 Košice
Telefón: +421 905 754 350
Email: odettefedorova@gmail.com

© 2017 Všetky práva vyhradené, Odette Studio s.r.o.   |   Vytvorené systémom Audience Toolkit.